Переключиться на мобильную версию

Кабмін змінив правила перереєстрації автівок

Угоди з продажу авто на вторинному ринку тепер будуть відбуватись без зняття автівок з державної реєстрації.
Згідно нових правил перереєстрації ТС, видача “червоних” номерів скасована
Згідно нових правил перереєстрації ТС, видача “червоних” номерів скасована
depositphotos.com

Кабінет Міністрів змінив правила перереєстрації транспортних засобів. Поправки до відповідного порядку державної реєстрації (перереєстрації) уряд вніс своєю постановою №637 від 22 серпня 2018 року.

Читай также: Які законопроекти підтримала Верховна Рада на початку дев’ятої сесії

Згідно з документом, транспортні засоби при продажу (або будь-якому іншому відчуженні) будуть одразу перереєстровані на нового власника без зняття з обліку й видачі “червоних” номерів. Також до переліку документів, які підтверджують правомірність придбання авто, доданий договір купівлі-продажу, оформлений за результатами аукціону або електронних торгів.

За словами Олега Назаренко, директора Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів, ці зміни не вплинуть на продаж автівок за схемою трейд-ін. Справа в тому, що зазвичай на комісійні майданчики власники передавали авто, які вже були зняті з обліку. Але підставою для реєстрації авто на нового власника при комісійному продажу є договір комісії між “старим” власником і автосалоном, і договір купівлі/продажу між автосалоном й новим власником. “А знято авто з обліку чи ні – законодавство цього не регламентує. Тому сервісні центри МВС зобов'язані приймати на реєстрацію комісійні авто, які не зняті з обліку”, – пояснює Назаренко.

Читай также: Верховная Рада решила снизить ставки на растаможку заграничных авто

Крім цього, сервісні центри МВС видаватимуть тимчасовий реєстраційний талон і номерні знаки на автомобіль, який передано керуючому на підставі угоди, укладеній з Національною агенцією з питань виявлення, розшуку та керування активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

Світлана Шмельова

Повністю свіжий номер журналу “Гроші“ можна придбати онлайн

Новости от Деньги.uа в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/dengiua

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь