Переключиться на мобильную версию

В Україні затверджено правила ОСББ та будівельні норми

Кабміном затверджено правила про права та обов’язки управителів та співвласників багатоквартирних будинків.
В країні запроваджено нові правила ОСББ та будівельні норми
В країні запроваджено нові правила ОСББ та будівельні норми
depositphotos.com

Кабінет Міністрів на засіданні 5 вересня затвердив правила і типовий договір про надання послуг з управління багатоквартирним будинком.

Читай также: Компания из Саудовской Аравии купила украинский агрохолдинг “Мрия”

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко заявив, що, згідно з типовим договором, управитель надає послуги з утримання багатоповерхового будинку, закупівлі електроенергії та поточного ремонту. Плата управителю розраховується за кожен квадратний метр загальної площі будинку. Також у договорі прописано права та обов'язки співвласників й управителів.

Крім цього, прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив Мінрегіону забезпечити впровадження нових будівельних норм. За словами Геннадія Зубка, буде змінено 13 норм, чотири з них – основні. Про планування і забудову територій; про вулиці та дороги; про дошкільні установи; про освітні установи.

Повністю свіжий номер журналу “Гроші“ можна придбати онлайн

Новости от Деньги.uа в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/dengiua

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь