Черешня по 10 грн: Окупанти в Мелітополі скуповують урожай за безцінь

Російська окупація унеможливила доступ херсонської та запорізької черешні на українські ринки.
Черешня по 10 грн: Окупанти в Мелітополі скуповують урожай за безцінь
Ілюстративне фото / pixabay.com

Українські фермери з тимчасово окупованих територій Херсонської та Запорізької областей не можуть вільно продавати овочі, ягоди та фрукти. Російські загарбники відбирають увесь урожай або скуповують за безцінь, а потім вивозять до Криму. Про це повідомила аналітик Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ) Світлана Литвин.

За словами мера Мелітополя Івана Федорова, два найбільші підприємства з вирощування черешні в регіоні - "Мелітопольська черешня" та "Дослідне господарство Мелітопольське" - захопили окупанти. Вони забирають черешню й у дрібних господарствах, і в невеликих фермерів, "викуповуючи" її за ціною 10 грн/кг.

Читайте також:

Литвин наголосила, що російська окупація унеможливила доступ херсонської та запорізької черешні на українські ринки.

"Якщо минулого року Херсонська та Запорізька області забезпечили половину промислового виробництва черешні в Україні, то зараз на ринках українських міст та в торгових точках не знайти черешні з цих регіонів, натомість пропонують ягоди з інших областей, зокрема з Одеської та Закарпатської" , - додала аналітик.

Публікація УКАБ у Facebook
Публікація УКАБ у Facebook

Раніше ми писали, що на Херсонщині російські військові змушують населення здаватиме 70% урожаю закупникам із тимчасово окупованого Криму.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK