Єгипет розірвав контракти на поставку українського зерна - Reuters

Чотири скасовані вантажі було куплено в грудні за ціною від 346 до 360 доларів за тонну, включаючи вартість доставки.
Єгипет розірвав контракти на поставку українського зерна - Reuters
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Єгипет вирішив розірвати контракти на поставку 240 тисяч тонн української пшениці. Вони були заброньовані в лютому та березні, але так і не були відвантажені через вторгнення РФ в Україну. Про це пише Reuters.

Читайте також:

За словами двох джерел агентства, Генеральне управління Єгипту з постачання товарів (GASC) звільнило торгові компанії Nibulon та Inerco від їхніх договірних зобов'язань, незважаючи на те, що в контрактах GASC не було застереження про форс-мажор.

Зазначається, що чотири скасовані вантажі було куплено в грудні за ціною від 346 до 360 доларів за тонну, включаючи вартість доставки. Після того, як війна прискорила зростання світових цін на зерно, GASC у квітні заплатила 494,25 долара за тонну пшениці.

За словами трейдерів, п'яте завантажене судно перебуває в українському порту "Чорноморськ", але відпливе, як тільки отримає дозвіл від портової влади.

Раніше ми писали, що Україна випустила прибережне попередження №136/22 від 26 липня 2022 року про відкриття коридорів у Чорному морі для проходження суден із зерном.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK