На ринках України з'явилися перші кавуни: які ціни на смугасту ягоду

Сезон кавунів розпочався на кілька тижнів раніше, ніж минулого року, але поки що великим оптом продукцію відпускають поодинокі господарства.
На ринках України з'явилися перші кавуни: які ціни на смугасту ягоду
Ілюстративне фото / Getty Images

В Україні з'явилися перші пропозиції місцевих кавунів урожаю 2024 року. Прибирання цих баштанних розпочали в південних областях та на Закарпатті, повідомляють аналітики проєкту EastFruit.

Читайте також:

Зазначається, що сезон кавунів розпочався на кілька тижнів раніше, ніж минулого року, але поки що великим оптом продукцію відпускають поодинокі господарства.

На сьогодні основні продажі кавунів проводяться за ціною 20-26 грн/кг. При цьому обсяги пропозиції наразі дуже незначні.

За словами аналітиків, зараз відпускні ціни на перші партії кавунів у середньому на 11% вищі, ніж на початку минулого сезону.

Читайте також:

Учасники ринку уточнюють, що масовий продаж кавунів в Україні розпочнеться ближче до середини липня. При цьому фермери не виключають різкого зниження ціни на кавуни найближчим часом через збільшення пропозиції на ринку цієї продукції з місцевих господарств.

Раніше ми писали, що в Україні дешевшає лохина. За останній тиждень оптові ціни на ринку впали більш ніж удвічі.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK