Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством освіти і науки України оголошують про старт відкритого конкурсу пропозицій щодо створення навчальних онлайн-курсів. Ця ініціатива фінансується Ірландією через Фонд сприяння малому бізнесу ЄБРР та FAO.
Про це повідомляє прес-служба Мінагро.
Наголошується, що мета конкурсу – розробити навчальні онлайн-курси для подолання дефіциту професійних знань та навичок в агросекторі, харчовій та переробній промисловості з фокусом на представників малого та середнього бізнесу (МСП) в Україні. Тематика курсів включає широкий спектр: від тваринництва та рослинництва до технологій переробки та збуту продукції.
Повідомляється, що подавати заявки можуть наукові, освітні та громадські організації, які можуть створити повний навчальний продукт, зокрема відеоматеріали та тести для перевірки знань. Пріоритет надаватиметься заявникам, які підтверджують співпрацю з бізнесом у галузі.
При цьому перед заповненням заявки потенційні учасники конкурсу мають ознайомитися з курсами, які вже опубліковані на освітній платформі AgriAcademy, щоб уникнути можливого дублювання тем і матеріалів. З основними критеріями заявки та вимогами до створення навчальних курсів можна ознайомитись на офіційному сайті платформи AgriAcademy
«Дедлайн подання заявок – 5 січня 2025 року. Усі заявки на участь у конкурсі мають бути подані через аплікаційну форму. Найкращі пропозиції отримають фінансування до 15 000 доларів США для створення матеріалів курсу», - повідомили у міністерстві.
Крім того, у рамках онлайн-зустрічі команда організаторів проведе коротку презентацію конкурсу та готова відповісти на запитання учасників. Семінар заплановано на 16:00 за Києвом 20 листопада 2024 року. Для участі у семінарі необхідно пройти попередню реєстрацію.
«Цей конкурс відкриває нові можливості для освітніх та наукових установ, сприяючи розвитку українського агробізнесу та інтеграції найкращих практик у навчальні програми для МСП», - зазначили у відомстві.
Раніше ми писали про те, що Україна відкрила 340 ринків для експорту аграрної продукції, а у планах ще 240.