Бронювання співробітників: як аграріям правильно це зробити

Агропідприємства можуть подавати до Мінагро списки працівників, яким буде надано відстрочку від призову на військову службу.
Бронювання співробітників: як аграріям правильно це зробити
Фермер має право забронювати своїх працівників під час польових робіт / Колаж: dengi.ua

Аграрні підприємства та виробники продовольства можуть подавати до Міністерства аграрної політики та продовольства України списки працівників, яким буде надано відстрочку від призову на військову службу по мобілізації.

Про це повідомляє 24 Канал.

Читайте також:

Зазначається, що фермер має право забронювати своїх працівників під час польових робіт. При цьому процедура бронювання працівника містить кілька етапів:

  • Визначте список працівників, які будуть заброньовані. На цьому етапі потрібно визначити, чи працівник підлягає бронюванню взагалі, а також визначити ті посади, задіяні на підприємстві, без яких підприємству, установі, організації буде складно функціонувати.
  • Щоб не ризикувати отримати відмову у бронюванні, краще вибирати для бронювання такі посади, які є критичними для галузі та дефіцитними на ринку. Іноді органи державної влади спрощують вибір посад, зокрема, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України визначило перелік посад, за якими допускається бронювання на об'єктах паливно-енергетичного комплексу.
  • Складіть пропозиції щодо бронювання та направлення його до відповідних органів. Після обрання працівників, які підприємство, установа, організація бажає забронювати, необхідно скласти пропозицію щодо бронювання. Для такої пропозиції є встановлена форма, якої обов'язково потрібно дотримуватись, заповнювати потрібно всі графи такої форми.

Раніше ми писали про те, що Кабмін змінив порядок компенсацій на розмінування сільгоспземель.



ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK