Українські яйця користуються попитом в Іспанії, Чехії та Британії
Експорт

За 10 місяців Україна експортувала 1,73 млрд штук яєць.
Ілюстративне фото / depositphotos.com
Ілюстративне фото / depositphotos.com

За 10 місяців 2025 року українські виробники експортували 1,73 млрд яєць, що на 70,4% більше порівняно з аналогічним періодом 2024 року. Про це повідомили в Союзі птахівників України з посиланням на дані Державної митної служби, передають Dengi.ua.

У грошовому еквіваленті виручка за 10 місяців поточного року становила 159 млн дол., що в 2,7 раза більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Головними покупцями українських яєць стали Іспанія (15,3%), Чехія (10,5%), Велика Британія (11,1%).

Читайте також:

Зазначається, що в жовтні на зовнішні ринки було відправлено 169,3 млн штук яєць на суму 21,5 млн доларів США. Порівняно з аналогічним періодом 2024 року обсяг експорту зріс на 35%.

Минулого місяця найбільші обсяги експорту припали на Іспанію - 60,8 млн штук, Велику Британію - 25,4 млн, Чехію - 18,4 млн штук.

Раніше ми писали, що наразі десяток яєць в Україні коштує близько 80 гривень. Виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин розповів, що буде з ціною на продукцію ближче до нового року.

Нагадаємо, Єврокомісія тимчасово призупинила експорт українських курячих яєць після того, як в одній із партій продукції було виявлено сліди хлорпірифосу - інсектициду, використання якого в країнах Європейського Союзу заборонено через загрозу для здоров'я людини.



Слідкуйте за нашими новинами та відео
  • YouTube
  • Facebook
  • Telegram
  • Google News

ТОП-Новини