Уранці 16 серпня судно Brave Commander із зерном для Африки залишило порт "Південний". На його борту 23 тис. тонн пшениці. Про це повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури України у Facebook.
У відомстві зазначають, що сьогодні вранці балкер вийшов у напрямку порту Джибуті, після прибуття до якого продовольство буде доправлено споживачам в Ефіопії.
Читайте також: Відомо, скільки зерна вдалося вивезти з України через морські коридори
Наразі Міністерство інфраструктури та ООН опрацьовують можливості нарощування постачань продовольства для соціально незахищених верств населення Африки.
"Під час реалізації Ініціативи про безпечне транспортування агропродукції вже 17 суден вирушили з українських портів. На їх борту понад 475 тис. тонн агропродукції", - йдеться в повідомленні.
Раніше ми писали, що вранці 12 серпня п'ятий караван з агропродукцією вийшов з українських портів "Чорноморськ" і "Південний".