В «Укрзалізниці» фіксують випадки того, що квиткові спекулянти намагаються обійти ідентифікацію через «Дію», купуючи квитки на популярні напрямки.

Про це повідомив керівник пасажирського напрямку УЗ Олександр Перцовський у Фейсбук.

Читайте також: В УЗ розповіли скільки разів і куди били росіяни минулого місяця

Він також розповів про те, що:

  • Ті, хто віддають інформацію зі своєї «Дії» в обмін на обіцянки квитка або грошову винагороду – щонайменше знайте, що ваш власний обліковий запис буде заблокований і ви вже чесно квиток не зможете купувати ніколи.
  • З ініціативи УЗ ведуться кримінальні провадження за ознаками кібер-шахрайств з квитками. Ви берете участь у шахрайській схемі такими діями.
  • Декілька технічних доопрацювань найближчим часом запобіжать основні вразливості при ідентифікації .
  • Вибирають квитки спекулянти з того ж пулу, що доступний і всім вам : продаж заздалегідь, повернення квитків перед поїздкою. Ви їх можете купити заздалегідь за 20 днів або "спіймати" так само, не переплачуючи та не підігруючи зловмисникам.

facebook.com/oleksandr.pertsovskyi

Раніше ми писали про те, що шахраї розміщують у соцмережах повідомлення про псевдодопомогу, а деякі громадяни отримували такі повідомлення і у SMS-форматі. Аферисти пропонують перейти за посиланням та ввести карткові дані нібито для отримання допомоги. Насправді ж їхня мета вкрасти ваші заощадження.