Під час літніх канікул, з 1 липня по 31 серпня, у Києві традиційно призупиняється безкоштовний проїзд для школярів. Натомість учні зможуть скористатися знижкою 75% на проїзні квитки.
Про це повідомляють Dengi.ua з посиланням на інформацію Київської міської адміністрації.
Чому призупиняють безкоштовний проїзд для школярів
Безкоштовний проїзд для школярів запроваджено лише на час навчального року, тому на період літніх канікул — з 1 липня по 31 серпня — його дію традиційно призупиняють.
Натомість учні можуть скористатися пільговими умовами — знижкою 75% на проїзні квитки для міського пасажирського транспорту.
Де придбати пільговий проїзний
Оформити пільговий проїзний можна:
- у додатку «Київ Цифровий»;
- у терміналах самообслуговування;
- на сайті КП «ГІВЦ»;
- у додатку EasyPay.
Читайте також: Тарифи на транспорт у Києві: у КМДА пояснили підвищення до 30 грн
Скільки коштують пільгові проїзні для учнів
Для учнів денної форми навчання доступні такі варіанти:
- 325 грн — безлімітний проїзний на місяць;
- 162,50 грн — безлімітний проїзний на другу половину місяця;
- 72,50 грн — проїзний на 46 поїздок на місяць;
- 97,50 грн — проїзний на 62 поїздки на місяць;
- 143,75 грн — проїзний на 92 поїздки на місяць;
- 192,50 грн — проїзний на 124 поїздки на місяць.
Школярі також можуть придбати разові поїздки за учнівським квитком, однак у такому разі знижка 75% не застосовується.
Крім того, з 1 липня по 31 серпня призупиняється і право на безкоштовний проїзд курсантів вищих військових навчальних закладів, які користуються цією пільгою протягом навчального року.
Раніше Dengi.ua повідомляли, що пенсіонери в Україні мають право на безкоштовний проїзд , однак не у всіх видах транспорту. У деяких випадках квиток все ж доведеться придбати.
Також Dengi.ua писали про те, що в Києві планують підвищити вартість проїзду у комунальному громадському транспорті до 30 грн за одну поїздку.