13 українських стартапів отримали фінансування від Українського фонду стартапів (УФС) на загальну суму $475 000. Про це повідомила пресслужба УФС, пишуть Dengi.ua.
Зазначається, що 4, 5 і 6 серпня відбулися фінальні пітч-дні в межах грантової програми УФС за підтримки UMAEF для українських стартапів на стадіях pre-seed і seed. Команди представили свої проєкти перед конкурсним журі, змагаючись за фінансування на суму $25 000 і $50 000.
Читайте також: Смарт-жалюзі та ШІ-помічник лікаря: скільки грошей залучили українські стартапи
За підсумками заходу гранти для розвитку власних інновацій отримали 13 стартапів.
7 стартапів отримали гранти в розмірі $25 000:
- SYLA
- JobAtlas
- Embraces
- ReSelpMe
- Світанок
- Romtos
- ReMind
6 стартапів отримали гранти в розмірі $50 000:
- VITA325
- Просте ЗНО
- LeadForceTalent
- Cerco.ai
- Josti
- Dots Platform
Раніше ми писали, що з початку 2025 року бізнес залучив близько 17,6 тис. пільгових кредитів на загальну суму 52,8 млрд грн. З них минулого тижня - 363 кредити на суму 710 млн грн.
Нагадаємо, ще 17 підприємств та підприємців зможуть отримати державну підтримку в рамках програми "Гранти для переробних підприємств". Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства затвердило 17 нових грантів для переробних підприємств на понад 74 млн грн.