У додатку Армія+ з'явився доступ до LifesaverSIM - навчального мобільного симулятора з тактичної медицини. Завдяки програмі "Плюси" військові отримали безкоштовний доступ до професійних курсів рівня TCCC (Tactical Combat Casualty Care). Про це пише пресслужба Міністерства оборони України, повідомляють Dengi.ua.

Зазначається, що навчання відбувається у форматі реалістичних симуляційних місій, які допомагають відпрацювати алгоритми надання допомоги в бойових умовах просто на екрані смартфона або планшета.

Читайте також: На війну з Україною не відправлятимуть росіян зі стороннім тілом у мозку

Щоб отримати доступ, необхідно завантажити застосунок LifesaverSIM і авторизуватися через "Армія+". Система не вимагає персональних даних, оскільки профіль створюється анонімно. Після цього відкриваються курси рівня ASM (для всіх військових) і CLS (боєць-рятувальник), які доступні без обмежень у часі та працюють навіть в офлайн-режимі.

У Міноборони додали, що цей сервіс відкрив новий напрямок "Навчання" в програмі лояльності "Плюси", яка вже налічує понад 20 партнерів, включно з "Укрзалізницею", "Новою поштою", мережами АЗК і магазинами спорядження.

Нагадаємо, раніше ми писали, що через Brave1 Market військові вже замовили 240 тисяч дронів за бойові бали.

Також ми вже писали, що незважаючи на заяви про нібито зростаючий бойовий імпульс в Україні, статистика свідчить про зворотне: Росія зазнає вкрай високих втрат при мінімальних військових результатах і поступово втрачає статус великої держави. З лютого 2022 року сукупні втрати російських військ - убиті, поранені та зниклі безвісти - наблизилися до 1,2 млн осіб.