За перші чотири місяці 2025 року близько 37 тис. українців безоплатно отримали 130 тис. допоміжних засобів реабілітації в межах державної програми протезування. Про це пише пресслужба Мінсоцполітики, повідомляє Dengi.ua.
Читайте також: Субсидія на оренду житла стане доступнішою: що змінилося для українців
Сума виданих за перші чотири місяці 2025 року засобів протезування склала 1,5 млрд грн. Своєю чергою найбільше реабілітаційного обладнання видано в таких регіонах:
- Житомирська область — 10 345 засобів протезування для 2 860 осіб;
- Дніпропетровська область — 10 084 засоби протезування для 2 798 осіб;
- Львівська область — 9 781 засіб протезування для 2 789 осіб;
- Харківська область — 8 707 засобів протезування для 2 407 осіб;
- Вінницька область — 8 491 засіб протезування для 2 602 осіб;
- Тернопільська область — 8 420 засобів протезування для 2 253 осіб.
Також від початку року держава відремонтувала 1500 допоміжних засобів реабілітації для понад 1200 осіб, витративши на це близько 52 млн грн.
Раніше ми писали, що в Україні готується реформа системи підтримки сімей у період вагітності, пологів та догляду за дитиною.
Також ми писали, що додаткові виплати від ВПП ООН для українських пенсіонерів, осіб без права на пенсію та людей з інвалідністю подовжено до кінця травня.