Станом на середу, 28 січня, у Києві без опалення залишаються 737 житлових будинків. Про це повідомили Dengi.ua з посиланням на мера міста Віталія Кличка.

За його словами, переважна більшість будинків без тепла знаходиться на Троєщині. Частина - у кількох інших районах.

"Комунальники та енергетики цілодобово ремонтують пошкоджену ворогом критичну інфраструктуру, щоб повернути тепло в оселі киян", - зазначив Кличко.

Він додав, що над усуненням проблем із теплопостачанням у Києві працюють понад 1000 комунальників. Столичним фахівцям допомагають бригади зі Львова, Полтави, Чернігова, Вінниці, Житомира, Миколаєва, Одеси, Рівного, Кропивницького, Київської області та інших міст. А також бригади Укрзалізниці.

Читайте також: НС в енергетиці: українцям Києва та області доступне гаряче харчування

Раніше ми писали, що будинки з лічильниками тепла оплачують фактично спожите тепло за показаннями приладу обліку. У будинках без лічильників нарахування за тепло здійснюються на основі даних про періоди відсутності електроенергії та подачі тепла клієнтам.

Нагадаємо, Київ отримав від Польщі 130 генераторів різної потужності, які в умовах енергетичної кризи в Україні та столиці дадуть змогу місту посилити рівень стійкості критичних об'єктів, закладів соціальної сфери.