У Верховній Раді розробляють законопроект, який передбачає значне підвищення штрафів для водіїв за перевищення швидкості — аж до 17 тисяч гривень.

Про це пише народний депутат Ольга Василевська-Смаглюк, повідомляють Dengi.ua .

Які штрафи за перевищення швидкості діють зараз

Наразі штрафи за перевищення швидкості становлять:

  • 340 грн — за перевищення норми більш ніж на 20 км/год;
  • 1700 грн — за перевищення більш ніж на 50 км/год.

Які нові штрафи готують у Раді

Законопроект, який розробляють спільно з МВС та Національною поліцією, передбачає такі штрафи:

  • більше ніж на 20 км/год — 680 грн;
  • більше ніж на 40 км/год — 2040 грн;
  • більше ніж на 60 км/год — 2720 грн;
  • більше ніж на 80 км/год — 3400 грн;
  • перевищення п’ять і більше разів за рік — 17 000 грн.

Документ наразі перебуває на стадії підготовки. Інформації про терміни його готовності та винесення на голосування поки що немає.