Майже 18 млн українців потребуватимуть допомоги в наступні місяці - ООН

В ООН збільшили запит на допомогу Україні з 2,25 млрд дол. США до 4,3 млрд дол.
Майже 18 млн українців потребуватимуть допомоги в наступні місяці - ООН
Ілюстративне фото / depositphotos.com

У наступні місяці як мінімум 17,7 млн ​​українців потребуватимуть допомоги та захисту, що на 2 млн більше, ніж прогнозувалося у квітні. Про це йдеться в заяві ООН, пише "Голос Америки".

Як заявляє координатор гуманітарної допомоги ООН для України Деніз Браун, ситуація погіршиться з настанням зими. Оскільки більше людей, ймовірно, залишать регіони, де не буде доступу до газу, палива чи електроенергії для опалення житла.

Читайте також:

"Знищення десятків житл, нестача доступу до палива, газу чи електроенергії через пошкодження інфраструктури може стати питанням життя та смерті, якщо люди не зможуть обігріти свої будинки", - повідомили в ООН.

Зазначається, що в ООН збільшили запит на допомогу Україні з 2,25 млрд дол. США до 4,3 млрд дол., щоб продовжувати надавати критично важливу допомогу та захист людям в Україні до грудня 2022 року.

Раніше ми писали, що зараз російські окупанти пошкодили або зруйнували понад 50% житлового фонду Маріуполя, Харкова, Чернігова, Бучі, Сєвєродонецька та Лисичанська. Понад 3,5 млн українців залишилися без даху над головою.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK