Скільки заробітчан із Польщі надсилають гроші родичам в Україну - опитування

Середня зарплата на робітничих спеціальностях, які переважно займають українці, становить 28-32 тис. грн на місяць (3500-4000 злотих).
Скільки заробітчан із Польщі надсилають гроші родичам в Україну - опитування
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Майже 75% працевлаштованих українців у Польщі переводять кошти своїм родичам в Україну. Про це свідчать результати опитування аналітичного центру міжнародного агентства з працевлаштування Gremi Personal, де й надали роботу респондентам.

"У Польщі опитали працевлаштованих українців - 74,5% надсилають кошти своїм родичам в Україну, з них 35,4% респондентів надсилають на батьківщину більш ніж половину заробітку, а 39,1% - менше половини. Не надсилають взагалі всього 10,9%", - йдеться в повідомленні.

Однак 14,6% респондентів перевезли сім’ї до себе в Польщу, тому потреба в грошових переказах зникла.

Читайте також:

Як зазначили аналітики центру, середня зарплата на робітничих спеціальностях, які переважно займають українці, становить 28-32 тис. грн на місяць (3500-4000 злотих).

В агентстві додали, що не варто очікувати обвалу валютних переказів в Україну через неможливість чоловіків їздити на заробітки. Адже цього року в Європі вже працевлаштовано дуже багато жінок, тож вони значною мірою компенсують цю нестачу.

В опитуванні взяли участь 1550 українців, які легально працюють у Польщі від початку повномасштабної війни.

Раніше ми писали, що з 1 серпня відновлено рух легкових автомобілів на виїзд до Польщі через пункт пропуску "Краківець" у Львівській області.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK