Грошова допомога від Фонду Шептицького: Хто отримає 80 тисяч гривень

Фонд підтримує звільнених із полону українок та осиротілих через війну дітей.
Грошова допомога від Фонду Шептицького: Хто отримає 80 тисяч гривень
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Ще 70 українських жінок та 75 дітей отримають грошову допомогу від Фонду імені блаженного священномученика Климентія Шептицького. Про це повідомили в Мінреінтеграції.

Так, на останньому засіданні комісії Фонду було ухвалено рішення про надання грошової допомоги 70 жінкам, яких звільнили з полону 17 жовтня цього року в межах обміну військовополоненими. Кожній із них одноразово нарахують на банківський рахунок близько 80 тис. гривень.

Читайте також:

Також комісія Фонду ухвалила рішення про грошову допомогу 75 українським дітям. У Фонді діє окрема програма підтримки для дітей віком до 18 років, які втратили через війну обох чи одного з батьків. Їм надаватиметься щомісячна фінансова допомога в розмірі близько 5 тис. гривень.

Уточнюється, що Фонд імені блаженного священномученика Климентія Шептицького створений за ініціативи віцепрем’єрки України Ірини Верещук та уряду Польщі. Фонд підтримує звільнених із полону українок та осиротілих через війну дітей.

Раніше ми писали, що фінансову допомогу від держави отримають 465 українців, які були в полоні, або сім'ї тих, хто ще перебуває там.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK