За роботу в пунктах обігріву: У Києві освітянам та соціальним працівникам виплатять премії

Виплату одноразових премій місто забезпечить у межах затверджених бюджетних асигнувань.
За роботу в пунктах обігріву: У Києві освітянам та соціальним працівникам виплатять премії
Мер Києва Віталій Кличко / kyivcity.gov.ua

Освітянам і співробітникам інших закладів соціальної сфери, які забезпечують роботу пунктів обігріву Києва, місто виплатить одноразову премію. Таке рішення, яке ініціював мер столиці Віталій Кличко, підтримали депутати Київради. Про це повідомила пресслужба КМДА.

Так, працівникам закладів освіти, культури, фізичної культури та спорту, державним службовцям, службовцям органів місцевого самоврядування, які крім своєї основної роботи забезпечують безперебійну роботу столичних пунктів обігріву, місто виплатить одноразову премію чи безповоротну фінансову допомогу.

Читайте також:

"Для забезпечення безперебійної роботи цих пунктів місто залучило працівників шкіл та співробітників інших закладів соціальної сфери, в яких вони розміщені. І ми розуміємо, що ці люди працюють на благо міста у свій позаробочий час, допомагають киянам, тому мають отримати за це фінансову винагороду", - зазначив Кличко.

Виплату одноразових премій місто забезпечить у межах затверджених бюджетних асигнувань.

Читайте також:

За словами мера, у Києві підготували понад 430 пунктів обігріву.

"Закупили та залучили в якості допомоги електрогенератори, зробили запаси пального, води та всього необхідного, щоб ці пункти приймали людей. Такі пункти обігріву облаштовані в школах, закладах соціальної інфраструктури. І у випадку надзвичайної ситуації там можна зігрітися, випити чаю, підзарядити телефони, отримати необхідну допомогу", - додав Кличко.

Раніше ми писали, що мінімальна вартість одного укомплектованого "Пункту незламності" становить 17 тисяч євро.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK