Отримання статусу учасника бойових дій спростили: що відомо

Уряд вирішив зменшити кількість документів, які необхідно подати для отримання статусу УБД.
Отримання статусу учасника бойових дій спростили: що відомо
Ілюстративне фото / facebook.com/NGUmainpage

Кабінет Міністрів підтримав проєкт постанови про внесення змін до Порядку надання та позбавлення статусу учасника бойових дій (УБД). Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

Читайте також:

За його словами, оновлений підхід передбачає спрощену процедуру отримання статусу учасника бойових дій завдяки зменшенню кількості необхідних документів.

Так, тепер для звернення до відповідних комісій із визначення статусу учасника бойових дій достатньо надавати лише одну довідку про безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією РФ проти України.

"Ця довідка повинна містити інформацію про документи, які підтверджують участь особи у відповідних заходах, і саме вона стане основою для присвоєння статусу учасника бойових дій. Цей крок значною мірою допоможе звільнитися від зайвої бюрократії і прискорити процедуру визнання внеску у захист України та присвоєння їм статусу учасника бойових дій", - прокоментував Резніков.

Читайте також:

Він додав, що таким чином зазначені зміни значно полегшать та пришвидшать доступ до передбачених законодавством пільг та гарантій захисникам та захисницям, які боронили та боронять незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України у зв'язку з військовою агресією РФ проти України.

Раніше ми писали, що в Україні учасники бойових дій (УБД) мають право на достроковий вихід на пенсію.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK