Додаткові виплати: яку грошову допомогу можна отримати до 1 листопада

Частина українців зможе отримати додаткову грошову виплату до 1 листопада.
Додаткові виплати: яку грошову допомогу можна отримати до 1 листопада
Ілюстративне фото / Getty Images

Деякі українці можуть отримати додаткові грошові виплати до Дня Незалежності до 1 листопада. Про це повідомили в Міністерстві у справах ветеранів.

Читайте також:

Ветерани війни, члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України та ветерани війни, які набули відповідного статусу до 24 серпня 2023 року включно, у разі неотримання грошової виплати до Дня Незалежності України до 1 жовтня за її отриманням можуть звернутися до органів Пенсійного фонду або до Центрів надання адміністративних послуг до 1 листопада 2023 року.

Особам, які не є пенсіонерами та/або не перебувають на службі, разова грошова допомога до Дня Незалежності України виплачується за їхнім особистим зверненням до територіальних органів ПФУ за задекларованим/зареєстрованим місцем проживання (перебування) або до ЦНАПу з наданням відповідного посвідчення й даних про поточний рахунок, відкритий в уповноваженому банку.

Читайте також:

"Отже, якщо вам до 24 серпня був встановлений статус і видане відповідне посвідчення, але до 1 жовтня ви не отримаєте разову грошову виплату до Дня Незалежності України, зверніться будь ласка до 1 листопада до ПФУ або ЦНАП", - додали у відомстві.

Раніше ми писали, що українські ветерани та особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, отримають разову грошову виплату до Дня Незалежності.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK