У ПФУ пояснили, коли розмір субсидії становить 0 гривень і чи потрібно хвилюватися

Деяким громадянам можуть призначатися "нульові" субсидії.
У ПФУ пояснили, коли розмір субсидії становить 0 гривень і чи потрібно хвилюватися
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Житлова субсидія - це адресна допомога, яка надається на відшкодування витрат з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Коли розмір субсидії буває 0,00 грн і чому не потрібно панікувати, пояснили в ГУ Пенсійного фонду в Дніпропетровській області.

Читайте також:

Як розповіли в ПФУ, житлова субсидія призначається, якщо є різниця між сумою, яку необхідно сплачувати за житлово-комунальні послуги (за соціальними нормативами), та сумою обов'язкового платежу.

При цьому обов'язковий платіж для кожної сім'ї визначається індивідуально. Він залежить від сукупного доходу членів домогосподарства на одну людину.

"Якщо сума сплати за житлово-комунальні послуги не перевищує розмір обов'язкового платежу, субсидія становитиме 0,00 грн", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

У разі зміни цін і тарифів на житлово-комунальні послуги Пенсійний фонд проводить перерахунок без звернення громадян.

Раніше ми писали, що харків'яни та мешканці Харківської області будуть отримувати збільшену субсидію та пільгу в неопалювальний сезон.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK