Майже 70 тисяч українців не повернулися із-за кордону цього року, але загальна кількість поїздок скорочується

За січень-квітень наші громадяни понад 7,8 млн разів перетинали кордон.
Майже 70 тисяч українців не повернулися із-за кордону цього року, але загальна кількість поїздок скорочується
Ehimetalor Akhere Unuabona / unsplash.com

За даними Держприкордонслужби, українці понад 7,8 млн разів перетинали кордон за перші 4 місяці 2024 року, що набагато менше, ніж за той же період минулого року. При цьому приблизно 69 тис. громадян виїхали, але так і не повернулися.

Про це свідчать дані Опендатабот.

Читайте також:

Портал зазначає, що загалом українці почали їхати за кордон на 10% рідше.

«Майже 69 тис. громадян - 1,5% від загальної кількості тих, хто виїхав, - не повернулися до країни з початку року. У квітні вперше з початку року додому повернулося більше громадян, ніж виїхало на 56 тисяч. Загалом цього року кількість тих, хто не повернувся, дещо зросла порівняно з минулим роком — тоді не повернулося 62 тисячі українців. Для порівняння, за весь минулий рік із України виїхало 14,1 млн українців. Із них лише 142 тис. залишилися за кордоном. Це у 15 разів менше, ніж у перший рік повномасштабної війни» – повідомляє Опендатабот.

При цьому наголошується, що різниця між тими, хто виїхав і заїхав до України, не дозволяє однозначно сказати, скільки українців емігрували.

інфографіка
інфографіка / Opendatabot

Раніше ми писали про те, що, за даними Євростату, на 31 березня 2024 року 4,2 мільйони українців мали статус тимчасового захисту в ЄС.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK