Міноборони запустило новий формат добровільної служби для українців 18-24 років: які умови

Добровольці отримуватимуть щомісячне грошове забезпечення - до 120 000 грн, матимуть можливість "нульової" іпотеки, а також право на виїзд за кордон після року служби.
Ілюстративне фото / facebook.com/GeneralStaff.ua
Ілюстративне фото / facebook.com/GeneralStaff.ua

Міністерство оборони України офіційно розпочало проєкт "Контракт 18-24". Це добровільна ініціатива для українців вікової категорії 18-24 роки, яка готова приєднатися до Сил оборони на один рік, повідомила пресслужба МОУ.

Читайте також:

Як розповіли у відомстві, проєкт відкриває для добровольців віком 18-24 роки нові можливості: гідну фінансову винагороду, професійний бойовий вишкіл за стандартами НАТО та соціальні гарантії, яких не дає жодна цивільна професія.

При цьому укладення контракту є добровільним та свідомим вибором.

"Контракт 18-24" - це не примус, не мобілізація і не обов'язок. Це можливість для людей зробити свідомий вибір, отримати бойовий досвід і фінансову стабільність всього за один рік. Доброволець сам вирішує: чи продовжувати службу, чи повернутися до цивільного життя, маючи унікальні перспективи", - прокоментував міністр оборони Рустем Умєров.

Читайте також:

Зазначається, що "Контракт 18-24" пропонує фінансову стабільність, гарантовану державою: контракт на 1 000 000 грн, з яких 200 000 грн виплачуються одразу, а решта - під час служби.

Добровольці отримуватимуть щомісячне грошове забезпечення - до 120 000 грн, матимуть можливість "нульової" іпотеки, навчання за державний кошт, безкоштовне медичне забезпечення, зокрема, зубне протезування, а також право на виїзд за кордон після року служби. 

Читайте також:

Також законом гарантоване звільнення від мобілізації на 12 місяців після завершення контракту.

Подати заявку можна на сайті 18-24.army.gov.ua або через застосунок "Резерв+" із найближчим оновленням. Далі будуть консультація з рекрутером, підписання контракту та проходження підготовки в бойових підрозділах.

Раніше ми писали, що базова загальновійськова підготовка (БЗВП) для студентів вищих навчальних закладів розпочнеться з вересня 2025 року та передбачає 300 академічних годин.



ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK