Переправлення військовозобов'язаних через кордон: В Україні викрили ще одну схему

Мешканці Миколаївської та Одеської областей налагодили схему нелегальної міграції за кордон військовозобов’язаних чоловіків.
Переправлення військовозобов'язаних через кордон: В Україні викрили ще одну схему
Правоохоронці викрили канали переправлення військовозобов’язаних через кордон / gp.gov.ua

У Львівській, Миколаївській та Одеській областях правоохоронці викрили канали переправлення військовозобов'язаних через державний кордон України. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.

За даними слідства, мешканці Миколаївської та Одеської областей налагодили схему нелегальної міграції за кордон військовозобов’язаних чоловіків. Необхідні документи вони робили за 4 тис. доларів США.

Читайте також:

Одного з учасників схеми - мешканця Одещини - правоохоронці затримали в Чорноморську під час отримання другої частини коштів (3,5 тис. доларів США) та передачі "замовнику" документів, за допомогою яких можна було перетнути кордон.

"Член львівської громадської організації разом зі спільником розробили схему незаконного переправлення чоловіків призовного віку до Республіки Польща як волонтерів. За 10 тис. доларів США вони організували виготовлення документів, які надають право перевозити гуманітарні вантажі. Також вони забезпечували включення до електронної бази даних "Шлях" , - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Зазначається, що правоохоронці затримали мешканця Львівщини після одержання останньої частини обумовленої суми - 5 тис. доларів США.

Раніше ми писали, що правоохоронці у Львівській області викрили нову схему переправлення чоловіків призовного віку за кордон.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK