Співпраця BLIC Logistic з компаніями України
Реклама

Співпраця BLIC Logistic з компаніями України
Ілюстративне фото / Getty Images

До транспортно-логістичних послуг входить не просто перевезення товару з точки А до точки Б. Це цілий комплекс важливих заходів, спрямованих на безпечну та комфортну доставку вантажу. Сюди входить багато заходів. Розробляються найбільш відповідні шляхи прямування з підбором оптимального виду транспорту. Логістична компанія перевозить, зберігає, обробляє, страхує вантажі, доставляє їх від постачальника до покупця. При цьому логіст розраховує витрати на перевезення та мінімізує їх. Маршрут складається таким чином, щоб товари були доставлені вчасно, не залежувалися на складі, їх не перевантажували вкотре з одного ТЗ на інше.

Свої послуги цієї спрямованості надає спеціалізована організація BLIC Logistics, яка співпрацює з багатьма компаніями в Литві, Казахстані, Туреччині. Налагоджено системну співпрацю, зокрема, і з компаніями України. Це досвідчена транспортно-компанія, діяльність якої у відповідній сфері налічує майже два десятки років.

Функції транспортної логістики компанії

На старті співробітництва складається план з доставки товарів. Ведеться робота з документацією, забезпечується юридичний супровід вантажу.

Також налагоджено управління вантажно-розвантажувальними роботами, оптимізовано процеси транспортування. Діє інформаційний супровід відправника та одержувача вантажу.

Логістичним завданням BLIC Logistics є оптимізація транспортних послуг, зниження ризиків та покращення показників, що ведуть до отримання максимального прибутку.

Переваги співпраці з транспортно-логістичною компанією

Транспортно-логістична компанія підтримує контакти та уклала довгострокові угоди з багатьма компаніями-перевізниками. Цей факт дозволяє організовувати постачання вантажу з максимальною оперативністю та вигодою для українського клієнта.

Організація займається плануванням всіх етапів доставки, скрупульозно розглядаючи навіть найменші, здавалося б, незначні деталі процесу.

Фахівці готові взятися як за разове перевезення, підібравши оптимальний варіант для клієнта, так і взяти на себе всі транспортно-логістичні завдання організації-замовника на тривалий період. 

Ретельний підбір транспорту

Для виконання своєчасної доставки вантажів використовуються такі різновиди ТЗ:

  • авто- транспорт;
  • залізничні вагони;
  • спецтранспорт;
  • морські судна.

ТЗ підбираються відповідно характеристикам вантажу та умовам перевезення. За неможливості здійснення прямої доставки одним видом транспорту чи невигідності такого рішення фахівці організують мультимодальне перевезення.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK