В «Укрнафті» планують частково замінити зруйновану маневрову генерацію України

Європейський банк реконструкції та розвитку виділяє гроші на газопоршневі та газотурбінні теплоелектростанції.
В «Укрнафті» планують частково замінити зруйновану маневрову генерацію України
David Thielen / unsplash.com

«Укрнафта» за підтримки ЄБРР розпочне будівництво потужностей маневрової генерації електроенергії. У перспективі це дозволить посилити енергосистему України, яка постраждала від російських атак на українські ТЕС та ГЕС.

Про це повідомляє прес-служба "Укрнафти".

Читайте також:

У компанії зазначили, що прем'єр-міністр Денис Шмигаль підписав меморандум із президентом ЄБРР Оділь Рено-Бассо про те, що Європейський банк реконструкції та розвитку акумулює 300 млн. євро на підтримку енергетичного сектору України. Ці гроші, зокрема, призначені для Укрнафти.

«Йдеться про зведення нової, більш ефективної та екологічної розподільчої генерації. Це газопоршневі та газотурбінні теплоелектростанції, робота яких, зокрема, дозволить зробити внесок у покриття втрачених потужностей», - заявив директор «Укрнафти» Сергій Корецький.

Також повідомляється, що запуск нових енергетичних напрямів діяльності – це органічний крок компанії з розширення ланцюжка доданої вартості, коли не газ продається як товар, а безпосередньо електроенергія. Такий концепт є частиною ESG-стратегії "Укрнафти".

Раніше ми писали про те, що одна із свердловин «Укрнафти» на Північному сході України збільшила нафтовіддачу у 25 разів і стала найпродуктивнішою серед усіх свердловин компанії.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK