На Львівщині почали виготовляти зерновози повністю української комплектації

Вагони-бункери дозволяють транспортувати зерно та інші харчові сипкі вантажі по магістральних залізничних коліях, а також шляхами промислових підприємств.
На Львівщині почали виготовляти зерновози повністю української комплектації
На Львівщині почали виготовляти зерновози / facebook.com/maks.kozytskyy

На Львівщині почали виготовляти перші зерновози повністю української комплектації. Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Читайте також:

За його словами, такі вагони-бункери дозволяють транспортувати зерно та інші харчові сипкі вантажі по магістральних залізничних коліях, а також шляхами промислових підприємств. Також вони захищають вантаж від опадів і надійно зберігають його.

"Кожна деталь українська. Серійне виробництво вже запустили. Підприємство підписало низку контрактів - як внутрішніх, так і закордонних", - розповів голова ОВА.

Він зазначив, що загалом компанія випустила близько 5 тисяч зерновозів різних типів.

Читайте також:

"Цей зразок - абсолютно нова модель. Виробничі потужності дозволяють виготовляти від 1 до 3 вагонів нового зразка на день. Окрім зерновозів, є великий запит на виробництво цементовозів", - додав Козицький.

Наразі на заводі працюють 650 людей.

Раніше ми писали, що німецький оборонний гігант Rheinmetall буде виготовляти в Україні бойові броньовані машини Lynx.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK