З метою безпеки: Кабмін дозволив не публікувати інформацію про оборонні закупівлі

Відтепер закупівлі за потребою для ЗСУ, військових формувань, вищих військових навчальних закладів, правоохоронних органів, ДСНС, а також Укрзалізниці зможуть відбуватися без відкритих торгів.
З метою безпеки: Кабмін дозволив не публікувати інформацію про оборонні закупівлі
Український військовий / facebook.com/GeneralStaff.ua

Кабінет Міністрів вніс зміни до правил проведення публічних закупівель: підвищив безпеку учасників торгів, зменшив можливості для зловживань замовників та розширив перелік підстав для закупівель без відкритих торгів. Про це повідомили в Міністерстві економіки.

Читайте також:

Уряд розширив перелік підстав для закупівель без використання електронної системи закупівель. Відтепер закупівлі за нагальною потребою для ЗСУ, військових формувань, вищих військових навчальних закладів, правоохоронних органів, ДСНС, а також закупівлі Укрзалізниці, які спрямовані на ремонти та відновлення техніки, зможуть відбуватися без застосування відкритих торгів або електронного каталогу. 

Задля безпеки замовників, постачальників та виконавців замовникам дозволили не вказувати населений пункт, де розташоване підприємство, а лише, наприклад, район чи область. Це ускладнить пошук його місцезнаходження для ворога.

Читайте також:

"Ми внесли низку змін, які за необхідності мають захистити від ворога інформацію про місцезнаходження підприємств-виконавців та постачальників. Крім того, закупівлі замовників для нагальних оборонних потреб за рахунок місцевих та інших публічних бюджетів, буде проводитись без застосування відкритих торгів або електронного каталогу. Такі договори будуть оприлюднені в електронній системі закупівель через 90 днів із дня припинення або скасування правового режиму воєнного стану", - розповіла заступниця міністра економіки Надія Бігун.

Також уряд зобов'язав замовників формувати перелік документів, які подаються учасником процедури закупівлі, у вигляді двох окремих додатків до тендерної документації. 

Читайте також:

Крім того, замовники отримали право закуповувати товари в країн-партнерів, з якими Україна уклала угоди про вільні державні закупівлі без нижньої межі.

Раніше ми писали, що правоохоронці повідомили про підозру командиру однієї з військових частин у Кіровоградській області, який через недбалість допустив переплату майже 12 млн гривень при закупівлі паливних резервуарів.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK