Нюанси ринку: навіщо співвласнику АТБ потрібен «Аерок»

До початку війни завод був лідером в Україні з виробництва газобетону.
Нюанси ринку: навіщо співвласнику АТБ потрібен «Аерок»
Співвласник АТБ Геннадій Буткевич купив «Аерок», щоб розвивати будівельний бізнес / Колаж: dengi.ua

В аукціоні з приватизації заводу «Аерок» перемогла компанія "Трайдент Геоінвест Україна" із групи BGV Геннадія Буткевича, відомого як співвласник мережі супермаркетів АТБ.

Про це пише LIGA.net.

Читайте також:

Зазначається, що завод "Аерок" був відкритий у 2006 році і швидко став лідером ринку з виробництва та продажу будівельних матеріалів. Він належав російському забудовнику Андрію Молчанову та був конфіскований після початку повномасштабного вторгнення. Зараз він не працює. При цьому "Аерок" – це останній лот Великої приватизації 2024 року.

Повідомляється, що в аукціоні брали участь три компанії, що належать Геннадію Буткевичу, чеському медіамагнату Томашу Фіалі та маловідомому бізнесменові Ікраму Джавадову.

«Цього року в рамках холдингу Буткевич створив відділення BGV Development, завдання якого – будувати житло. Крім того, у компанії вже є партнерство з відомим київським забудовником Андрієм Вавришем та його компанією SAGA Development щодо будівництва на Оболоні у Києві ЖК "BOSTON Creative House". Буткевич планує розвивати цей напрямок бізнесу. Компанія будує ТРЦ у Житомирі та котеджне містечко в селі Лісники біля Києва. Ключові будівельні майданчики розташовані на півночі України. Тому два заводи з виробництва будівельних матеріалів у Київській області, поруч з головними будмайданчиками, будуть для Буткевича корисними", - пише видання

Також наголошується, що до початку війни «Аерок» був лідером в виробництві газобетону. Компанія володіла двома заводами в Київській області. Проєктувався новий завод у місті Стрий Львівської області. Але конфіскація і подальше зупинення виробництва внесли свої корективи. На ринку почали з’являтись нові виробники, які швидко його захоплювали. Плюс фахівці з "Аероку" почали шукати роботу та переходити до нових конкурентів підприємства, що не працювало. Однак на заводах залишаються потужності, які новий власник може перезапустити.

Раніше ми писали про те, що 19 грудня у державній електронній торговельній системі "Прозорро.Продажі" відбувся онлайн-аукціон із продажу статутного капіталу ТОВ "Аерок", а за підсумками торгів вартість заводу зросла майже вдвічі - до 1,89 млрд грн.



ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK