Світове автовиробництво скоротилося: де випускають найбільше машин

Найбільшим автовиробником у світі залишається Китай.
Ілюстративне фото / Getty Images
Ілюстративне фото / Getty Images

У 2024 році у світі випустили 92,5 млн одиниць автотранспорту, що на 1% менше, ніж роком раніше. Такі дані оприлюднила Всесвітня організація автовиробників (OICA), повідомляє Укравтопром.

Читайте також:

Основну частку виробництва традиційно становили легкові автомобілі - 67,7 млн одиниць, що на 1% менше, ніж у 2023 році. Випуск легких комерційних автомобілів скоротився на 3% і досяг 20,9 млн одиниць. Виробництво великих вантажівок зменшилося на 2%, становивши 3,6 млн одиниць.

Водночас випуск автобусів зріс на 17% - до 291 тисячі одиниць.

Читайте також:

Лідером серед країн-виробників залишається Китай, де за рік виробили майже 31,3 млн авто, що на 4% більше, ніж роком раніше. На другому місці опинилися США з результатом 10,5 млн одиниць (-1%). Третю позицію посіла Японія, яка випустила 8,2 млн автомобілів, що на 9% менше, ніж у 2023 році.

До п'ятірки найбільших виробників також увійшли Індія, де було виготовлено 6 млн одиниць транспорту (+3%), і Мексика з показником 4,2 млн одиниць (+5%).

Раніше ми писали, що в лютому 2025 року українці придбали 900 легкових авто, ввезених із Китаю. Це на 35% менше порівняно з лютим 2024 року.



ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK