Для арештованої нафтобази на Вінниччині обрали управителя: деталі

Майновий комплекс, що складається з нерухомого майна, резервуарів, трубопроводу, наземної заправної станції та паливороздавальних колонок, оцінено у 20,2 млн гривень.
Ілюстративне фото / facebook.com/arma.gov.ua
Ілюстративне фото / facebook.com/arma.gov.ua

Національне агентство з розшуку та менеджменту активів обрало управителя для арештованих автомобіля МАЗ і нафтобази в с. Оратів Вінницької області. Про це повідомила пресслужба АРМА.

За результатами відкритого тендеру на Prozorro переможцем визначено ТОВ "Стройбудінвест комплект".

Читайте також:

Зазначається, що тепер 70% доходів від управління цим активом надходитимуть до держбюджету.

В АРМА нагадали, що вартість майнового комплексу, що складається з нерухомого майна, резервуарів, трубопроводу, наземної заправної станції та паливороздавальних колонок, за оцінкою 2024 року становить 20,2 млн гривень.

Раніше ми писали, що на підставі ухвали Дніпровського районного суду Києва в управління Національного агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) передано масштабний комплекс арештованих активів депутата міської ради.



ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK