Військові отримують понад 1500 протишахедних дронів на добу - МОУ

У грудні-січні Міністерство оборони вийшло на високий середній показник у постачанні перехоплювачів для війська.
Ілюстративне фото / facebook.com/MinistryofDefence.UA
Ілюстративне фото / facebook.com/MinistryofDefence.UA

У грудні-січні Міністерство оборони вийшло на високий середній показник у постачанні перехоплювачів для українського війська. Військові отримують понад 1500 протишахедних дронів на добу. Про це повідомили Dengi.ua з посиланням на пресслужбу МОУ.

Зазначається, що це дозволило суттєво наростити спроможності підрозділів у протидії повітряним цілям на різних рівнях - від переднього краю до захисту тилових регіонів.

"Окремим інструментом посилення спроможностей стала робота маркетплейсу зброї DOT-Chain Defence. Через платформу військові підрозділи замовили та отримали понад 7 тисяч дронів-перехоплювачів тактичного рівня, що дозволяє оперативно закривати потреби без очікування централізованих поставок", - заявив міністр оборони Денис Шмигаль.

У міністерстві додали, що дрони-перехоплювачі сьогодні є критично важливим елементом багаторівневої протиповітряної оборони. Вони дають змогу:

  • зберігати дороговартісний ракетний ресурс ППО, використовуючи більш економічні засоби ураження;
  • підвищувати щільність протидії БПЛА без перевантаження систем ППО;
  • забезпечувати фронт ефективними рішеннями для захисту особового складу, техніки та логістики.

Раніше ми писали, що в Україні запустили в серійне виробництво дрон-перехоплювач Octopus, створений для знищення ворожих "шахедів". Технологію передали трьом першим виробникам, ще одинадцять готують виробничі лінії.

Читайте також:

Нагадаємо, за менш ніж чотири місяці роботи ІТ-системи DOT-Chain Defence українські військові отримали понад 100 000 FPV-дронів, майже третина з яких на оптоволокні.



Слідкуйте за нашими новинами та відео
  • YouTube
  • Facebook
  • Telegram
  • Google News

ТОП-Новини