Уперше в Україні: У Львові навчатимуть професії оператора дрону

Нині оператори дрону затребувані в сільському господарстві, лісовому секторі, сфері екології, будівництва, оборони, а також медіа.
Уперше в Україні: У Львові навчатимуть професії оператора дрону
Иллюстративное фото / flickr.com

У Львові запустять перші в Україні курси оператора дрону. Навчання проводитиметься на базі Львівського вищого професійного училища комп'ютерних технологій та будівництва. Про це повідомляє "Львівський портал", посилаючись на пресслужбу Львівської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що нині оператори дрону затребувані в сільському господарстві, лісовому секторі, сфері екології, будівництва, оборони, а також медіа. Професія вважається перспективною, про що свідчать наявність вакансій на ринку праці та розмір заробітної плати.

Читайте також:

Операторам-початківцям без досвіду пропонують від 15 тис. грн, а досвідченим - від 20 тис. грн. Тож в обласному департаменті освіти взялися за підготовку нової навчальної програми, завдяки якій можна здобути цю спеціальність.

Щоб запустити курси, закупили сучасні квадрокоптери. Нині викладачі освоюють їх, щоб потім навчати учнів.

Усі дрони придбали в рамках програми ООН із відновлення та розвитку миру за фінансової підтримки Європейського союзу. На них витратили понад 232 тисячі гривень.

Раніше ми писали, що 19 квітня у Львові відкрили перше модульне містечко для людей, які втратили будинки через військову агресію Росії.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK