Робота в Польщі: Скільки українських біженців уже вивчають польську мову

Від початку літа в Польщі діють державні програми з забезпечення безоплатних курсів польської мови для українських біженців.
Робота в Польщі: Скільки українських біженців уже вивчають польську мову
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Більше половини (52,8%) працевлаштованих у Польщі українців уже вивчають польську мову, щоб згодом отримати там висококваліфіковану роботу. Про це свідчать дані аналітичного центру міжнародного агентства з працевлаштування Gremi Personal, де опитали 1440 українських громадян.

Зазначається, що 35% респондентів планують навчання найближчим часом, а 12,2% стверджують, що їм достатньо знань рідної мови, аби забезпечити себе гідним рівнем життя в Польщі.

Від початку літа 2022 року в Польщі діють державні програми з забезпечення безоплатних курсів польської мови для всіх українських біженців.

Читайте також:

"Середня зарплата навіть на робітничих спеціальностях, які переважно займають українці у Польщі, становить 28-32 тис. грн на місяць. Це приблизно у два рази більше ніж в Україні. Разом із тим поляки готові запрошувати українців також на висококваліфіковані позиції, де ця позначка може значно зрости. Головний бар’єр, що відділяє освічених українців від достойної роботи за межами України, це знання іноземних мов", - розповіла директорка департаменту рекрутації міжнародного агентства працевлаштування Gremi Personal Анна Джоболда.

За її словами, насамперед серйозно вивчати польську мову почали саме ті українці, які не планують ще принаймні пів року або рік повертатися в Україну.

Раніше ми писали, що в Польщі офіційно працевлаштувалися близько 430 тисяч громадян України, які прибули в країну після початку повномасштабної війни.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK