Страхування та додаткові виплати: у МОУ розповіли про соцзахист військових саперів

У Міноборони розповіли про грошове забезпечення військовослужбовців, які виконують завдання з розмінування.
Страхування та додаткові виплати: у МОУ розповіли про соцзахист військових саперів
Український сапер / t.me/dsns_telegram

Українські військовослужбовці, які виконують завдання з розмінування, мають державне страхування та додаткові виплати за виконання небезпечних завдань. Про це повідомив начальник Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки Міністерства оборони полковник Руслан Берегуля, передає Укрінформ.

Читайте також:

"Усі військовослужбовці застраховані з боку держави. Вони отримують своє грошове забезпечення, а коли виконують завдання, пов'язані з розмінуванням, то ще додатково отримують грошову винагороду в розмірі 30 тисяч гривень", - пояснив Берегуля.

Стосовно кадрового укомплектування підрозділів із розмінування він зауважив, що "не можна сказати, що є кадровий голод, але вакансій вистачає, тому люди можуть долучатися".

"І ми будемо вдячні, якщо вони будуть приходити якраз до цих підрозділів розмінування Міноборони. Тому що тим самим вони будуть робити внесок у розвиток нашої економіки й повернення внутрішньо переміщених осіб. Це буде допомагати в боротьбі проти нашого ворога", - наголосив полковник.

Читайте також:

За його словами, підрозділи з розмінування виконують завдання в різних областях, але найбільше в Харківській, Миколаївській і Херсонській областях.

Раніше ми писали, що 12 квітня на засіданні Кабінету Міністрів було підтримано пропозицію Міністерства оборони щодо оновлення розміру грошових виплат військовослужбовцям та поліцейським. Тепер вони будуть отримувати більше.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK