Як зміниться бронювання від мобілізації для держслужбовців: пояснення Міноборони

Держслужбовці, які мають право на бронювання, усе одно мають уточнити свої дані в ТЦК, зробити це за допомогою електронного кабінету чи прийти в ЦНАП.
Як зміниться бронювання від мобілізації для держслужбовців: пояснення Міноборони
Ілюстративне фото / depositphotos.com

В Україні 18 травня набуде чинності новий закон про мобілізацію, згідно з яким держслужбовці категорії "Б" та "В" бронюватимуться на 50% від їхньої кількості. Про це в ефірі телемарафону розповів речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін, передає АрміяІнформ.

Читайте також:

"Держслужбовці, без яких державна, судова влада не зможуть функціонувати, будуть заброньовані. Якщо говорити про зміни, то з набуттям чинності закону держслужбовці категорії "Б" та "В" тепер бронюватимуться на 50%", - повідомив Лазуткін.

За його словами, держслужбовців категорії "А", які є вищим корпусом держслужби, ці зміни не стосуватимуться.

Читайте також:

"Доволі велика кількість людей тепер підлягає мобілізації на загальних підставах", - зазначив речник.

Він наголосив, що держслужбовці, які мають право на бронювання, усе одно мають уточнити свої дані в ТЦК, зробити це за допомогою електронного кабінету чи прийти в ЦНАП.

Крім того, базова військова підготовка чи служба в лавах Сил оборони стануть обов'язковою вимогою для держслужбовців.

Читайте також:

"Це вочевидь логічна норма, яка вводиться з 1 вересня 2025 року. Не зараз, не з 18 травня. Це буде свідченням, що в державних службах мають працевлаштовуватися люди, які хочуть захищати Батьківщину або мають такий досвід", - додав Лазуткін.

Раніше ми писали, що в Україні станом на 10 травня 2024 року близько 4050 айтівців мають актуальну бронь від мобілізації.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK