НБУ закликав європейських регуляторів підтримати вихід міжнародних страхових груп із РФ та Білорусі

Таке рішення зменшить репутаційні ризики для українських страховиків та інших фінансових установ – членів міжнародних страхових та фінансових груп.
НБУ закликав європейських регуляторів підтримати вихід міжнародних страхових груп із РФ та Білорусі
Иллюстративное фото / depositphotos.com

Національний банк України закликав регуляторів небанківського фінансового ринку Австрії, Болгарії та Латвії підтримати вихід міжнародних страхових та інших небанківських фінансових груп із ринків Росії та Білорусі. Про це повідомила пресслужба НБУ.

Таке рішення зменшить репутаційні ризики для українських страховиків та інших фінансових установ – членів міжнародних страхових та фінансових груп.

За словами голови Нацбанку Кирила Шевченка, ізоляція РФ та Білорусі від світового ринку страхування та ринку інших небанківських фінансових послуг є важливою складовою перемоги України.

Читайте також:

"Будь-яка співпраця з цими країнами означає фінансування військових злочинів та терористичних актів проти мирного населення. Закликаємо регуляторів, учасників світового ринку страхування та ринку інших небанківських фінансових ринків розірвати всі контакти з країнами-агресорами та допомогти Україні в її прагненні до миру та свободи", - прокоментував Шевченка.

Раніше ми писали, що голова Національного банку України Кирило Шевченко звернувся до центробанків Японії, Великобританії, США, ЄС та Європейської комісії з проханням заборонити розрахунки в російських та білоруських рублях у своїх країнах.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK