Кабмін затвердив план забезпечення продовольчої безпеки під час війни

Під особливим контролем держави буде моніторинг та відповідне регулювання продуктових цін.
Кабмін затвердив план забезпечення продовольчої безпеки під час війни
Иллюстративное фото / depositphotos.com

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів щодо забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану. Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.

"Уряд розробив комплекс дій за багатьма напрямками. По-перше, це моніторинг стану продовольчої безпеки та с/г інфраструктури загалом. По-друге, національним виробникам харчових продуктів буде надано держпідтримку. По-третє, найбільш соціально вразливе населення отримуватиме адресну продовольчу допомогу", - сказав міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський.

Читайте також:

Також він запевнив, що під особливим контролем держави буде моніторинг та відповідне регулювання продуктових цін.

Повідомляється, що міністерства, Держстат, обласні військові адміністрації регулярно відстежуватимуть, зокрема, статистику щодо балансу основних продуктів харчування, контролюватимуть рівень торгових надбавок. Держава й надалі в період воєнного стану регулюватиме обсяги вітчизняної с/г продукції під експорт.

"Буде вивчена потреба та кількість підприємств, які потребують фінансування для розширення, відновлення та будівництва виробничих потужностей. Крім того, постійно забезпечуватимуться потреби вітчизняних підприємств агропромислового комплексу в товарах критичного імпорту", - додали в міністерстві.

Читайте також:

Крім того, держава регулярно закуповуватиме продовольчі набори для соціально незахищених верств населення. Буде реалізовано місцеві програми для самозабезпечення територіальних громад продуктами харчування.

Раніше ми писали, що дефіциту курячих яєць, м'яса птиці, молока та овочів на внутрішньому ринку України не буде.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK