У НБУ пояснили, чому підвищили курс для карткових операцій за кордоном

Для багатьох українців за кордоном незначне зростання курсу не має великого впливу.
У НБУ пояснили, чому підвищили курс для карткових операцій за кордоном
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Банки трохи підвищили курс для карткових операцій громадян за кордоном, незважаючи на зняття обмеження на валютний курс для фінансових установ. Про це повідомили в пресслужбі Національного банку України, пише Укрінформ.

"Банки незначно підвищили курс для карткових операцій громадян за кордоном. Різниця між курсом для таких операцій 20 травня та курсом 14 червня у найбільших банках не перевищує 1 грн/дол. США. Це пояснюється тим, що банки конкурують за своїх клієнтів", - пояснили у Нацбанку.

Читайте також:

У НБУ зазначили, що для багатьох українців за кордоном незначне зростання курсу не має великого впливу. Водночас звуження різниці між курсом продажу готівкової валюти та курсом операцій за кордоном, яке вже сталося, разом зі зменшенням до 50 тис. грн ліміту на зняття готівки з гривневих карток за кордоном, яке було прийнято 20 травня, знизило мотивацію для "карткового туризму".

"Це зі свого боку дозволить захистити міжнародні резерви й відповідно курсову, а отже, цінову та фінансову стабільність", - наголосили в Нацбанку.

Раніше ми писали, що з 21 травня 2022 року Національний банк України дозволив банкам не обмежувати курси продажу готівкової валюти.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK