Нові кібератаки в Україні: Хакери використовують теми штрафів від податкової

Фахівці виявили розповсюдження електронних листів від імені Державної податкової служби України.
Нові кібератаки в Україні: Хакери використовують теми штрафів від податкової
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Урядова команда реагування на надзвичайні події України CERT-UA попереджає про нову кібератаку на об'єкти критичної інфраструктури України. Хакери використовують теми штрафів від податкового та ядерного тероризму. Про це повідомляє прес-служба Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації.

Фахівці виявили розповсюдження електронних листів нібито від імені Державної податкової служби України з темою "Повідомлення про несплату податку".

Читайте також:

"У них міститься архів "НакладенняШтрафнихСанкцій. zip" з однойменним docx-документом. Його відкриття зрештою призведе до завантаження шкідливої програми Cobalt Strike Beacon. Активність відстежується за ідентифікатором UAC-0098", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється також про ще одну кібератаку. Вона здійснювалася за допомогою поширення шкідливого документа під назвою "Nuclear Terrorism A Very Real Threat.rtf", відкриття якого призводить до завантаження та запуску шкідливої програми CredoMap. Цю активність асоціюють із діяльністю групи APT28.

Раніше ми писали, що кіберзлочинці можуть красти дані за допомогою зламаних популярних програм.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK