Україна розриває дипломатичні відносини з КНДР: У МЗС назвали причину

Політичні та економічні контакти з КНДР не здійснюються через накладені на цю країну міжнародні санкції.
Україна розриває дипломатичні відносини з КНДР: У МЗС назвали причину
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба / facebook.com/dmytro.kuleba

Україна розриває дипломатичні відносини з Корейською Народною Демократичною Республікою. Причиною стало визнання так званої "незалежності" тимчасово окупованих Російською Федерацією територій у Донецькій та Луганській областях. Про це повідомили на сайті Міністерства закордонних справ України.

У заяві МЗС йдеться, що Україна розглядає це рішення як спробу підірвати суверенітет і територіальну цілісність нашої країни з боку Пхеньяна, грубе порушення Конституції України, Статуту ООН, а також основоположних норм та принципів міжнародного права.

Читайте також:

"Визнання північнокорейським режимом "суб’єктності" російських окупаційних режимів на Донеччині та Луганщині є нікчемним, не матиме юридичних наслідків та не змінить міжнародно визнаних кордонів України", - підкреслили в міністерстві.

Зазначається, що у відповідь на таке рішення Україна заявляє про розрив дипломатичних відносин із Корейською Народною Демократичною Республікою. Політичні та економічні контакти з КНДР не здійснюються через накладені на цю країну міжнародні санкції

Читайте також:

"Звернення Росії до КНДР про підтримку в легітимізації силового захоплення частини української території говорить більше про токсичність Москви, ніж Пхеньяна. У Росії більше не залишилося союзників у світі, окрім країн, які залежать від неї фінансово й політично, а рівень ізоляції РФ скоро досягне рівня ізоляції КНДР. Україна й надалі максимально жорстко реагуватиме на зазіхання на її суверенітет і територіальну цілісність", - заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Раніше ми писали, що Україна розриває дипломатичні відносини із Сирією. Українська сторона починає процедуру введення торговельного ембарго, а також накладення інших санкцій щодо сирійських юридичних та фізичних осіб.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK