Номери електронних гаманців відповідатимуть стандарту IBAN - НБУ

Номер платіжного рахунку користувача та електронного гаманця в стандарті IBAN складатиметься з 29 символів, як і номер банківського рахунку.
Номери електронних гаманців відповідатимуть стандарту IBAN - НБУ
Національний банк України / depositphotos.com

Національний банк України визначив структуру формування номерів платіжних рахунків користувачів та електронних гаманців згідно з вимогами міжнародного стандарту ISO 13616 (стандарт IBAN). Про це повідомила пресслужба регулятора.

Читайте також:

Як пояснили в НБУ, так кожен номер платіжного рахунку користувача та електронного гаманця в стандарті IBAN складатиметься з 29 символів (літер і цифр), як і номер банківського рахунку.

Уточнюється, що такий уніфікований підхід до формування всіх видів рахунків, а також електронних гаманців:

  • дасть можливість пришвидшити та автоматизувати проходження платежів в Україні;
  • забезпечить користувачам платіжних рахунків той самий рівень зручності під час здійснення платежів, як і користувачам банківських рахунків.

Читайте також:

Номер платіжного рахунку користувача та електронного гаманця обов’язково зазначатиметься в усіх платіжних інструкціях (тобто в розпорядженнях користувача надавачеві послуги про виконання платіжної операції), додали в Нацбанку.

Відповідні норми містить постанова правління Національного банку України від 26 липня 2022 року №158, яка набирає чинності з дня введення в дію Закону України "Про платіжні послуги".

Раніше ми писали, що в Україні додаток Google Pay стане Google Гаманцем (Google Wallet) і підтримуватиме нові цифрові елементи.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK