Німеччина пообіцяла допомогти Україні з отриманням 8 млрд євро макрофіну від ЄС, - Шмигаль

Німеччина підтримує надання Україні макрофінансової допомоги від Європейського Союзу.
Німеччина пообіцяла допомогти Україні з отриманням 8 млрд євро макрофіну від ЄС, - Шмигаль
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль / kmu.gov.ua

Німеччина буде сприяти швидкому отриманню Україною наступних 8 млрд євро макрофінансової допомоги від ЄС та візьме на себе лідерство в цьому процесі. Про це заявив міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер під час онлайн-зустрічі з прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем, передає пресслужба уряду.

"Федеративна Республіка Німеччина підтримує надання Україні макрофінансової допомоги від Європейського Союзу", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Шмигаль подякував Німеччині за вагому підтримку України, зокрема за 300 млн кредитної та 1 млрд євро грантової допомоги, а також за підтримку надання ЄС першого траншу виняткової макрофінансової допомоги в розмірі 1 млрд євро.

"Навесні Європейська комісія ухвалила рішення про надання 9 млрд євро макрофінансової підтримки. 1 млрд євро ми вже отримали й очікуємо наступних 8 млрд євро. Сподіваємося на тверду підтримку цього рішення з боку партнерів, адже такі кошти для нас критично необхідні", - зазначив прем'єр-міністр.

Раніше ми писали, що Європейський Союз планує сформувати до вересня новий пакет фінансової допомоги Україні в розмірі близько 8 млрд євро.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK