Альфа-Банк офіційно змінює назву з 1 грудня

Уже з 1 грудня нова юридична назва банку АТ "СЕНС БАНК".
Альфа-Банк офіційно змінює назву з 1 грудня
Ілюстративне фото / depositphotos.com

З 1 грудня Альфа-Банк офіційно завершує процедуру зміни назви бренду банку на Sense Bank. Про це повідомляється на сайті фінустанови.

Так, уже з 1 грудня нова юридична назва банку АТ "СЕНС БАНК".

Читайте також:

При цьому повторно підписувати документи або оновлювати вже підписані договори не потрібно. Оскільки всі документи, підписані з Альфа-Банком, діятимуть і після зміни назви банку.

"Усі довідки та дозволи, які були видані до 1 грудня 2022 року від імені Альфа-Банку, будуть діяти й надалі та не втратять своєї чинності після перейменування банку", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що всі картки, видані з логотипом Альфа-Банку, продовжать діяти й надалі. Замінювати їх не потрібно.

Читайте також:

Крім того, частина сервісів також буде перейменована. Наприклад, AHUB тепер називатиметься Sense Hub, а My Alfa-Bank стане My Sense Bank. Назву A-CLUB буде змінено на aClub. Водночас усі привілеї персонального обслуговування будуть збережені.

"Одразу після початку повномасштабного вторгнення правління банку вирішило відмовитися від бренду "Альфа" та продовжити роботу під новим брендом. Ми завжди були окремою юридичною особою, але навіть на рівні співзвучності бренду не хочемо мати нічого спільного з організацією, яка працює в Росії", - заявили в банку.

Раніше ми писали, що станом на 1 жовтня 2022 року фізособи зберігали на рахунках різних банків 861,2 млрд грн.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK