Росіяни вкотре обстріляли об'єкти "Нафтогазу": є влучання

Ракети влучили в один із об'єктів "Нафтогазу" в Харківській області.
Ілюстративне фото / EPA/UPG
Ілюстративне фото / EPA/UPG

У вівторок уночі, 20 грудня 2022 року, росіяни знову обстріляли нафтогазову інфраструктуру "Нафтогазу". Ворожі ракети влучили в один з об'єктів у Харківській області. Про це повідомила пресслужба компанії.

Читайте також:

Уточнюється, що постраждалих немає. Однак на місці виникла масштабна пожежа, зараз триває її ліквідація.

"Збитки оцінимо пізніше, після завершення роботи рятувальників, але я впевнений: усе зруйноване буде відновлено. На відміну від репутації країни-терориста, яка ще довго залишатиметься вигнанцем на світовій арені", - прокоментував голова правління НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов.

Раніше ми писали, що 17 листопада російський агресор здійснив масований обстріл газодобувної інфраструктури АТ "Укргазвидобування" на Сході України. Декілька об'єктів зруйновано.



Слідкуйте за нашими новинами та відео
  • YouTube
  • Facebook
  • Telegram
  • Google News

ТОП-Новини