Стало відомо, чи вистачить Україні газу для проходження опалювального сезону

Під час Всесвітнього економічного форуму було проведено конструктивні зустрічі з міжнародними установами та провідними енергетичними компаніями.
Стало відомо, чи вистачить Україні газу для проходження опалювального сезону
Ілюстративне фото / depositphotos.com

НАК "Нафтогаз України" домовилася про резервування додаткових обсягів газу, які необхідні Україні для опалювального сезону. Про це повідомив у Facebook голова правління компанії Олексій Чернишов.

"Чудові новини з Давосу - газу вистачить! Домовилися про резервування додаткових обсягів газу, необхідних Україні для завершення цьогорічного опалювального сезону", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

За словами Чернишова, під час Всесвітнього економічного форуму було проведено конструктивні зустрічі з міжнародними установами та провідними енергетичними компаніями.

Унаслідок із Європейським банком реконструкції та розвитку вдалося домовитися про механізми фінансування закупівлі необхідних Україні додаткових обсягів газу; з ЄБРР, Норвегією, США, Німеччиною, Францією, Канадою та Великобританією - про фінансування закупівлі; з провідними нафтогазовими компаніями - про резервування необхідних обсягів.

Публікація Олексія Чернишова у Facebook
Публікація Олексія Чернишова у Facebook

Раніше ми писали, що у 2022 році АТ "Укргазвидобування", незважаючи на руйнування та окупацію частини виробничих об'єктів на сході країни, зберегла стабільний видобуток природного газу.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK