Головною умовою для інвестиційного буму є нормальна робота судів, — Кацуба

Головною умовою для інвестиційного буму є нормальна робота судів, — Кацуба
Олександр Кацуба / unn.com.ua

Україна має дуже багатий потенціал у сфері енергетики, особливо - коли поверне контроль над тимчасово окупованими територіями. Але для того, щоб повноцінно реалізувати свій потенціал крім питань безпеки та енергоефективності потрібні величезні інвестиції, а інвестиції неможливі без прозорих судів. Про це у інтерв'ю розповів український підприємець і експерт у енергетичній сфері Олександр Кацуба.

На думку експерта, для будь-якого інвестора ключовий фактор – це адекватність судової системи. “Всі ж бачать навіть сьогодні, скільки обшуків проходять у ІТ компаній. А хто дає ці дозволи на обшуки, арешти рахунків, арешт корпоративних прав? Слідство дає запит і судді завжди задовольняють. Ну, ось якому інвестору це сподобається? Ми всі нарікаємо на правоохоронну систему, а як же судова система?” - обурюється підприємець.

Підприємець наводить як зразок приклад приклад США. “У них все одно, ти сенатор чи онука президента, відомий співак чи мільярдер. Суд – це незалежний орган, і на суддів немає тиску. Журналістів, активістів, чиновників чи бізнесу” - резюмує Кацуба.

Олександр Кацуба — український підприємець, експерт у сфері енергетики, власник компанії АЛЬФА ГАЗТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK