В одній із військових частин Чернігівської області виявили порушення на 40 млн грн

Аудит Міноборони виявив порушення в одній із військових частин на майже 40 мільйонів гривень.
В одній із військових частин Чернігівської області виявили порушення на 40 млн грн
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Служба внутрішнього аудиту Міноборони у співпраці з правоохоронними органами провела перевірку однієї з військових частин у Чернігівській області. Було встановлено порушення, що призвели до збитків державі на суму 38,8 млн грн. Про це повідомили в Міністерстві оборони.

Читайте також:

Зокрема, наймасштабніше з чотирьох порушень - безпідставне завищення вартості придбаних у 2022 році генераторів, що спричинило 37,1 млн грн збитків.

"Аудит встановив, що посадові особи військової частини укладали додаткові угоди з постачальниками, чим істотно змінювали умови договору. Через це вони закупили на 163 генератори менше від встановленої потреби", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Причому в період з жовтня 2022-го по квітень 2023 року, коли генератори були критично потрібні військовим, більшість із них до військових частин не постачалися, а накопичувалися на складах. Частка виданих генераторів для користування не перевищила 15% від закуплених.

Також встановлено інші порушення на загальну суму 1,7 млн грн. Під час перевірки встановлено факти перешкоджання діям аудиторів.

Читайте також:

Щодо порушень посадових осіб, зокрема командира військової частини, що призвели до втрат із державного бюджету, матеріали передано до правоохоронних органів.

Раніше ми писали, що понад 123 млн гривень додаткової винагороди виплатили людям, які не брали участь у бойових діях і не виконували бойові завдання.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK